Projektor gwiazd BL-XK01

  • Kod producenta: 5908222224639
  • Dostępność: Końcówka towaru


Projektor BL-XK01 to najnowszy model zyskujących coraz większą popularność projektorów gwiazd. Co wyróżnia go na tle innych do zdecydowanie lepsza jakość i różnorodność wyświetlanych projekcji. Urządzenie może imitować projekcję kolorowej i kojącej galaktyki lub fal oceanu. Do tego może emitować wiązki laserów oraz łączyć różne efekty ze sobą w 4 kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim i białym. Do wyboru jest w sumie aż 21 efektów świelnych!


Projektor może służyć jako specjalny efekt do nadawania specjalnego klimatu w pokoju, niezależnie czy chcą go wykorzystać dorośli czy dzieci. Jasność projekcji można zmniejszyć tak, żeby nie zaburzały one snu, ale go wspomagały błogą odprawą wizualną. Jeśli jednak chce się wykorzystać projektor jako wyposażenie domowej imprezy, to zaleca się użycia całego potencjału mocy!

Jeżeli chcemy wykorzystać urządzenie do uśpienia dziecka, ale nie ma on działać przez całą noc, możemy do tego wykorzystać wbudowany Timer. Ustaw auto-wyłączenie w zależności od potrzeb na 1 godzinę lub 2 godziny.

Urządzenie nie tylko urzeka pięknymi projekcjami, ale również nienagannym nagłośnieniem. Produkt posiada wbudowany głośnik i może odtwarzać muzykę z dysków zewnętrznych ze złączem USB lub poprzez łączność Bluetooth z telefonem! Niebywała kombinacja audio-wizualna, która rozkręci każdą imprezę!


ZALETY PRODUKTU

21 efektów świetlnych w 4 kolorach
Wbudowany głośnik
Odtwarzanie muzyki z USB i Bluetooth’a
Pilot kontrolny w zestawie
Wbudowany Timer
Regulacja jasności


ZESTAW ZAWIERA

Projektor gwiazd
Pilot kontrolny
Przewód zasilający USB
Instrukcję w języku polskim
Oryginalne opakowanie


SPECYFIKACJA

Zasilanie pilota: 2x baterie 1,5V AAA (brak w zestawie)
Napięcie urządzenia: DC 5V USB
Moc: RGBW2 x 4W.
Ilość efektów świetlnych: 21
Kolory światła LED: czerwony / zielony / niebieski / biały
Projektor LED: tak
Głośnik do odtwarzania muzyki: tak
Bluetooth: tak
Czytnik pamięci USB: tak
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary: 16cm x 16cm x 13cm
Kolor: czarny

Import

Rowerki i akcesoria sportowe