O nas

 

Jesteśmy polską hurtownią wielobranżową specjalizującą się w elektronice użytkowej i artykułach dziecięcych oraz    produktach z segmentu dom i ogród.

Drugim przedmiotem działalności spółki jest kompleksowa obsługą importu oraz pośrednictwo w imporcie z Chin.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na efektywne działanie oraz nadzorowanie zleceń importowych na każdym etapie. Dla naszych klientów sprowadzamy produkty pod indywidualne zamówienia realizując import od A do Z wraz z transportem i odprawą celną towaru.

Dlaczego my?

Doświadczenie – sami jesteśmy importerami z Chin na rynek Polski i Europejski.
Dyskrecja – szczegóły zamówień Waszych Firm są wyłącznie między nami.
Stały kontakt z działem handlowym – nasz dział handlowy zawsze służy pomocą.
Szybkie wyceny – stały kontakt z dostawcami pozwala nam przyspieszyć proces wycen.
Wyszukiwanie produktów - jeżeli jakiegoś produktu nie ma w naszej ofercie, wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie i opis, a my chętnie wyszukamy go dla Ciebie.

Co Nas wyróżnia?

Jesteśmy otwarci również na mniejsze zamówienia - nie musisz zamawiać u nas całego kontenera towaru, przez co pomagamy w rozwoju również mniejszym firmom.
Konsolidacja zamówień – możesz zamówić towary od wielu dostawców, my je połączymy i wyślemy razem abyś mógł zaoszczędzić na kosztach transportu.
Szeroki wachlarz asortymentu – to Ty możesz zdecydować jakiego produktu szukasz, a my znajdziemy dostawcę dla Ciebie. Zadbamy również dla Ciebie o najwyższą jakość zamawianych produktów.

Pozwól , aby nasze doświadczenie zapracowało na Twoją korzyść.

 

Skóra naturalna