Haft diamentowy naklejki jednorożec róż zestaw 15 elementów

  • Producent: Uniwersalny
  • Kod producenta: 5908222233716
  • Dostępność: Końcówka towaru

Zestawu do haftu diamentowego dla dzieci 15 elementów różowy jednorożec

Zestaw do haftu diamentowego dla dzieci to doskonały sposób na wprowadzenie najmłodszych w świat tej fascynującej techniki. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do wykonania obrazu z jednorożcem, a także dwa breloczki.
Zalety produktu:

Estetyczne i trwałe opakowanie
Wszystkie niezbędne elementy do wykonania obrazu
Dobra jakość wykonania
Rozwija kreatywność, koncentrację i umiejętności manualne

Opakowanie zestawu jest estetyczne i wykonane z dobrej jakości materiałów. W środku znajduje się wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy, w tym:

Obraz do ramki
Biała ramka o wymiarach 18 cm / 18 cm / 2 cm
Diamenciki do wyklejania
Tacka na diamenciki
Specjalny długopis do wyklejania
Wosk
Zapinki do breloków
Breloczki


Jakość wykonania elementów zestawu jest bardzo dobra. Obraz jest wykonany z trwałego materiału, a diamenciki są starannie wykonane i o odpowiednim rozmiarze. Breloczki i naklejki są również dobrej jakości.
Haft diamentowy to technika, która wymaga pewnej cierpliwości i koncentracji. Dzieci w wieku 6 lat i starsze powinny być w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem.
Zestaw do haftu diamentowego dla dzieci to doskonały pomysł na kreatywny i rozwijający czas dla dzieci. Dzieci z pewnością będą się świetnie bawić, tworząc swój własny obraz z jednorożcem.
Zestaw do haftu diamentowego dla dzieci to świetny produkt, który warto polecić wszystkim rodzicom, którzy szukają kreatywnych i rozwijających zabawek dla swoich dzieci.

 

Import

Rowerki i akcesoria sportowe