Smartwatch dla dzieci Q12 różowy PL wodoodporny

  • Kod producenta: 5908222201784
  • Dostępność: Jest

Smartwatch Q12 to wyjątkowe urządzenie, które umożliwia monitorowanie lokalizacji Twojego dziecka w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu technologii LBS (lokalizacja po najbliższych nadajnikach) możesz śledzić drogę, jaką przebywa Twoje dziecko, a dzięki historii lokalizacji zobaczyć jego położenie na mapie Google.

Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych, co daje poczucie bezpieczeństwa i umożliwia kontakt z dzieckiem w każdej chwili. Za pomocą aplikacji SeTracker 2 możesz także prowadzić czat głosowy (interkom) i przeglądać zdjęcia zrobione z zegarka.

Smartwatch Q12 to nie tylko urządzenie do monitorowania, ale także kolorowy gadżet, który przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Dostępne kolory (niebieski i różowy) pozwolą na wybór wariantu odpowiadającego preferencjom Twojego dziecka.

Urządzenie posiada wiele funkcji, takich jak alarm niskiego stanu baterii, kalkulator, budzik, pogoda, krokomierz, gra matematyczna i wiele innych. Zegarek ma pojemność baterii 400mAh i czas ładowania wynoszący tylko 2 godziny. Wyświetlacz o rozmiarze 1.44 cala oraz rozdzielczość 128*128 pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia.

Smartwatch Q12 jest wodoodporny, co umożliwia korzystanie z niego podczas pływania, kąpieli czy mycia rąk. Przycisk SOS, który uruchamia alarm na telefonie rodzica po przytrzymaniu przez 3 sekundy, to dodatkowa funkcja zwiększająca bezpieczeństwo Twojego dziecka. Aparat o rozdzielczości 3Mpx pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów, co z pewnością dostarczy radości Twojemu dziecku.

Specyfikacja:
Pojemnośc baterii: 400mAh
Czas ładowania: 2h
Rozdzielczość: 128*128
Rozmiar wyświetlacza: 1.44
LOKALIZACJA LBS-(lokalizacja po najbliższych
nadajnikach), dostępna jest historia lokalizacji na mapach Google
PRZYCISK SOS- wywołuje alarm na telefonie rodzica po przytrzymaniu przycisku przez 3 sek
TELEFON- rozmowy i sms-y
ALARM- niskiego stanu baterii
WODOODPORNOŚĆ- podczas pływania, kąpieli, mycia rąk
APARAT-3Mpx
KALKULATOR,BUDZIK,POGODA,KROKOMIERZ, GRA MATEMATYCZNA

Import

Rowerki i akcesoria sportowe